Náš příběh

Jsme letitou rodinnou firmou, v níž se vystřídalo již několik generací a pevně věříme, že díky našemu přístupu k našim zákazníkům to tak bude i nadále.

Od revoluce se věnujeme osobním a nákladním vozidlům, jejich provozu, dopravě a údržbě. Sami vozidla pro dopravu vlastníme a sami na sobě jsme zkoušeli mnoho řešení v oblasti čištění filtrů pevných částic. Provozujeme jak čištění chemickou cestou, tak v případě potřeby tlakové čištění atp.

Každý filtr má jiné nároky na své oživení. Je to dáno jak jeho rozměry, tak zůsobem zanešení filtru nebo katalyzátoru.

Je důležité vědět, co se nachází uvnitř filtru, aby bylo možné docílit co nejvyššího bodu jeho renovace. Jsou filtry, kde postačí chemická cesta, ale také jsou velkooběmové filtry, kde už je třeba tlakového čištění nebo pokud si to situace žádá, tak výměně vložky.

Jako jsme každý člověk svým originálem, tak i v tomto případě je to stejné. Co vozidlo, to jiný a jinak opotřebený filtr s jiným obsahem motoru vozidla, najetými kilometry, velikostí filtru, způsobem jízdy řidiče vozidla atp.

To vše má vliv na náročnost renovace a dobu jejího trvání. Čím dříve se jakákoliv neduha začne léčit, tím lépe pro auta, pro lidi ať už po stránce zdravotní nebo finanční.

Snažíme se o to, aby se v každém případu čištění našlo řešení, které je únosné pro zákazníka. Pokud se občas stane, že filtr je ve stavu, kdy není opravitelný běžnou cestou a je třeba výměna vložky apod., zákazník je o všem informován než dojde k opravě. Je to z důvodu toho, aby zákazník mohl rozhodnout o tom, zda se mu investice vyplatí, nebo ne.

Komunikace je základem úspěchu. Každý zákazník má vědět, co se dělá a proč. Prohlédněte si naše stránky důkladně a potom se technika můžete zeptat na to, co vás zajímá.

Vzhledem ke zkušenostem našich lidí vám dokáží zodpovědět vaše dotazy.

S přáním příjemného a úspěšného dne team autoservisu K&K.

Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: dílna
Autoservis K&K team: opravy
Autoservis K&K team: autoodtah
Autoservis K&K team: firemní auto
Autoservis K&K team: vozový park
Autoservis K&K team: vozový park

Kontaktní údaje

Autoservis K&K Team
Husova parc.č. 885/2
508 01 Hořice
IČO: 07347294
GSM: +420 739 918 416
info@cistenifiltrupevnychcastic.cz

Autoservis Hořice K&K Team se nachází v Hořicích v Husově ulici, konkrétně na pozemku s parcelním číslem 885/2. Odbočka z Husovy ulice vedle budovy bývalého gymnázia.

Client 1 logo